П.Р.Славейков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Времето днес!!!

2 posters

Go down

Времето днес!!! Empty Времето днес!!!

Писане  Me0 Пет Фев 19, 2010 6:27 am

Предполагам всяка сутрин се чудите "Дали днес ще вали? Дали е много студено? Ама има ли лед? Ще се пребия ли някъде ако изляза с тези обувки?" и т.н. (или не се чудите, а направо си поглеждате какво е времето от синоптик.бг; в такъв случай темата ми е излишна Laughing )
Та, тъй като ставам рано... всяка сутрин ще публикувам прогнозите за днешния ден, за Добрич, естествено. Ще се опитам да слагам дори само тези, които са за района на Славейков Laughing

Та, днес, 19ти Февруари 2010 година...
Рано сутринта ще е около 4 градуса/усеща се като 2, заради слабия североизточен вятър/, облачно, без прогнози за валежи.
По-късно през дена, към 14 часа, градусите се очаква да се увеличат, да изпече слънце и всички да сме радостни! 7 градуса /усеща се като 5/
Денят ще завърши също хубаво, около 20 часа градусите ще са отново 5, естествено, този път без слънцето и придружени с лек бриз.

И, какъв е извода:
8:00 --> 4 градуса // усеща се като 2 градуса
14:00 --> 7 градуса // усеща се като 5 градуса
20:00 --> 5 градуса // усеща се като 1 градус


Това беше прогнозата за времето с мен, Мео, и с пожелания за усмихнат и успешен ден! Laughing



(изтощинк: www.sinoptik.bg)
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Park Нед Фев 21, 2010 4:18 pm

Миме само през учебно време ли ще ни споделяш времето ?
Park
Park
Alternative

Брой мнения : 388
Join date : 08.02.2010
Age : 32
Местожителство : Dobrich

https://slaveikov.rpg-board.net

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Пон Фев 22, 2010 6:29 am

по принцип ще се опитам и събота и неделя да го пиша, но няма да е така рано сутринта, а по-скоро към обяд Rolling Eyes

Та, ето ме пак на линия! Днес, 22 февруари 2010 ще е кофти ден Laughing

Към 8 часа се очаква да напече топло слънчице, но температурите ще са около 0 градуса /ще се усеща по-студено, заради слабите западни ветрове/
Около 14 часа градусите ще са 8, но отново ще се усещат като по-малко. Обличайте се топло, сутрешни ученици, но бъдете готови и да поемете от огнените лъчи на слънцето днес! Тъй като ще е облачно трябва да можем да се възползваме от всяка секунда слънце.
Около 20 часа вечерта температурите ще са около 5 градуса, предимно облачно, готово дори и да завали.

08:00 --> 0 градуса / усеща се като -2
14:00 --> 8 градуса / усеща се като 6
20:00 --> 5 градуса / усеща се като 2


Това е от мен за днес. ПОжелавам ви успешен и усмихнат ден! Very Happy
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Вто Фев 23, 2010 5:33 am

Добро утро, добричлии!! Днес е 23 февруари и времето вън е прекрасно!!
(нищо че е 05:27 сутринта Laughing )

Около 8 часа термометрите в североизточна България трябва и ще сочат (щом аз казвам
Laughing ) 4 градуса (ще се усеща обаче по-студено, тъй като е рано, слънцето сега изпича, ще има лек южен вятър и такива ужасии)
По-късно обаче, около 14 часа температурите значително ще се повишат-11 градуса на слънце на жълтите плочи на центъра Laughing Ще има разкъсана облачност, но това не значи, че не няма да има разходка днес из парка! Може би леда от езерото най-сетне ще се стопи!
По-късно, надвечер, градусите отново ще паднат до 4, но небето ще е ясно и прекрасно! Идеално за романтични разходки под звездите (но се обличайте добре да не подсмърчате утре!)

И сега, да обобщим.
08:00 --> 4 градуса / усеща се като 0 градуса
14:00 --> 11 градуса / усеща се като 10 градуса
20:00 --> 4 градуса / усеща се като 2 градуса


и само да вметна, че сега, в 5 и 32, е 5 градуса по Целзий Laughing

Това беше прогнозата за времето с мен, Мео. Желая ви прекрасен и .... шоколадов ден Shocked Laughing
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Сря Фев 24, 2010 6:22 am

Добро утро! Прогнозата за времето за 24 февруари 2010 година.

Според сутринта, денят ще е хубав. Сега градусите са 5, а след няколко часа, около 8 сутринта, термометрите ще показват 2-4 градуса.
За сметка на сутринта, следобяд слънцето ще напича и ще ни топли. 13 градуса, разкъсана облачност и съвсем лек южен вятър.
След като слънцето залезе температурите ще паднат до 7 градуса.

И да ви предупредя, възползвайте се от днешния ден, защото утрешния се очаква да е къде-къде по-неприятен. Razz

Весел и усмихнат ден!

(прогнозата на времето достига до вас благодарение на sinoptik.bg и на мен, Мео Laughing )
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Чет Фев 25, 2010 5:24 am

25ти февруари започва с досадното капене на дъжда още от 5 сутринта!


Днес ще е направо топло, като изключим малката подробност, че се очакват превалявания от дъжд. Явно над цяла североизточна България се е настанил някакъв огромен и гаден облак, който ще ни разваля хубавите прически.
Око 8 часа градусите ще са 4 го 6. По-късно, в ранният следобед, температурите ще се повишат и ще достигнат 10 градуса. Но надвечер, термометрите отново ще показват 6 градуса.

08:00 --> 6 градуса / усеща се като 4
14:00 --> 10 градуса / усеща се като 9
20:00 --> 6 градуса / усеща се като 4

Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Пет Фев 26, 2010 6:25 am

Добро утро, ранобудници! Дата е 26ти февруари, почти края на месеца, и времето вън се затопля със всеки изминал ден!

В момента, по улиците на град Добрич термометрите показват (биха показвали, малко се съмнявам че навсякъде има Shocked ) 7 градуса, но един нормален човек (да бе laugh2 ) би казал, че е точно 5!! Laughing
Но към обяд, точно като свършим даскало, Слънцето ще ни посрещне още от входа със топлите си лъчи! Термометъра при охрата (мисля че има Shocked ) ще показва около 10 градуса, главата си давам ако не е така! Laughing
Довечера, след като топлото слънчице се скрие, температурите малко ще паднат, с около 5 градуса. Няма да е много студено, в сравнение с онези зими до преди месец Suspect

08:00 --> 2 градуса / усеща се като -1
14:00 --> 10 градуса / усеща се като 10
20:00 --> 5 градуса / усеща се като 3


Като цяло днешното ми пожелание към вас е да се облечете топло и да излезете на разходка! И не забравяйте, че 1ви март идва, а центъра е отрупан с милиони мартенички (Made in China) и ще ви трябва повече от ден да ги разгледате и изберете най-хубавите за близките си.
Желая ви успешен и усмихнат ден! cyclops
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Съб Фев 27, 2010 9:22 am

27ми февруари, а вън времето изглежда ужасно ! Laughing


Сега минава 9 часа и на всички ни се струва, че вън вали, има мъгла и какво ли още не. Еми, прави сте, до някъде. Градусите са 7, но гъстата облачност и слабите превалявания от време на време, доста скапват настроението. След обяд може да се затопли, но едва ли ще видим красивото слънце днес.

08:00 --> 7 градуса / усеща се като 5
14:00 --> 8 градуса / усеща се като 6
20:00 --> 7 градуса / усеща се като 6


И въпреки лошото време ви желая да прекарате един страхотен ден!
Very Happy
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Park Съб Фев 27, 2010 10:22 pm

Абе миме предлагам ти да пишеш времето за утре ..
че така аз 9 съм навън и закога да го гледам това време Smile
само предлагам ..
Park
Park
Alternative

Брой мнения : 388
Join date : 08.02.2010
Age : 32
Местожителство : Dobrich

https://slaveikov.rpg-board.net

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Нед Фев 28, 2010 7:48 am

неее... в делничните дни го пиша в 6 и 20, само събота и неделя си позволявам да спя до по-късно (убийте ме Suspect ) ии.... тей, губиш Laughing

Така, 28ми, последния ден от месец Февруари, последният и преди да дойде баба Марта и да ни обърка главите....


сега е 7 и 30 и градусите вън са цели 6! Има мъгла, през целия ден се очакват слаби превалявания, или с други думи - голяма мацаница ще е днес. Препоръчвам ви да не се навличате много, но да си обуете сигурни обувки, за да не се приберете с кал и зад ушите.
Та, по-късно, към 14 часа, според моите източници температурите ще се повишат до 9 градуса, след което постепенно ще намаляват и така чак до 20 часа, когато ще е около 5 градуса.

08:00 --> 6 градуса / усеща се като 5
14:00 --> 9 градуса / усеща се като 8
20:00 --> 5 градуса / усеща се като 3



И тъй като утре сутрин няма да мога да се добера до лаптопа си, ще напиша прогнозата и за 1ви март, за да не ви оставя ощетени Laughing

Утре, 1ви Март, времето отново ще е влажно, но температурите ще се покачват!(относително)
Сутринта, когато всички деца ще се втурнат към училище, термометрите ще показват между 1 и 5 градуса. Но по-късно, около обяд, тези числа ще се променят и ще достигнат дори 11 градуса!! Вечерта, след като нощта настъпи, има голяма вероятност да завали и да не видим луната. Градуси - 9.

08:00 --> 5 градуса / усеща се като 1
14:00 --> 11 градуса / усеща се като 11
20:00 --> 9 градуса / усеща се като 8


Това е от мен за следващите два дни! Laughing
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Вто Мар 02, 2010 6:33 am

Честита Баба Марта на всички!

Днес е 2ри Март и се очертава да бъде дълъг и влажен ден.

Сега е 6 и половина и температурите в Добрич са около 8 градуса. По-късно се очаква малко да спаднат, но към обяд отново ще достигнем заветните 8 градуса Razz И това ще ни е, слаби валежи, калтища, мизерия...

08:00 --> 7 градуса / усеща се като 5
14:00 --> 8 градуса / усеща се като 5
20:00 --> 7 градуса / усеща се като 3


И въпреки прогнозата за кофти време ви пожелавам денят ви да е прекрасен! =)
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Сря Мар 03, 2010 6:24 pm

4ти март е пред нас! Laughing

Като цяло през целия ден не се очаква много слънце, ще преобладават облаците, но не и преваляванията! Laughing
Сутринта, около 8, температурата ще е около 4 градуса, но ще се усеща по-студено заради слабия източен вятър.
По-късно, след обяд, температурите ще се повишат до 5-9 градуса (ще се затопли, но отново ще е облачно)
Вечерта вече се очакват слаби превалявания, придружени с температури между 3 и 6 градуса.

08:00 --> 4 градуса / усеща се като 1
14:00 --> 9 градуса / усеща се като 5
20:00 --> 6 градуса / усеща се като 3


Надявам се да денят да е спокоен и хладен, а мрачен и противен Laughing
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Пет Мар 05, 2010 6:42 am

5 Март, а градусите вън са цели 7!!!!!!!!!!!

Денят започва с доста хубава цифричка, като се има в предвид че е едва 6 и половина, но още към 8 ще паднат до 4 градуса. Не се плашете обаче, защото отново се очаква затопляне. За наше нещастие обаче, няма да има ярко слънце, а само бели облачета. Естествено, защо тези облачета да не се окажат и дъждовни? Към обяд се очакват слаби валежи, при температури между 6 и 9 градуса. Обстановката ще се задържи до вечерта с разлика само в по-ниските температури - 4/6 градуса.

08:00 --> 4 градуса / усеща се като 0
14:00 --> 9 градуса / усеща се като 6
20:00 --> 6 градуса / усеща се като 4


И все пак ви желая приятен ден!!
Laughing
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Park Пет Мар 05, 2010 3:58 pm

на вънка е за чадър
Park
Park
Alternative

Брой мнения : 388
Join date : 08.02.2010
Age : 32
Местожителство : Dobrich

https://slaveikov.rpg-board.net

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Пет Мар 05, 2010 6:40 pm

Не съм аз виновна!! Аз само коментирам предоставената ми информация! cold
Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Me0 Съб Мар 06, 2010 9:22 am

6ти март - поредния ужасен ден.


В момента минава 9 часа и според синоптик.бг в Добрич е 2 градуса, но се усеща като -3. По-късно след обяд се очакват дори слаби снеговалежи. Температурите ще паднат до 4 градуса под 0-та.

09:00 --> 2 градуса / усеща се като -3
14:00 --> 2 градуса / усеща се като -4
20:00 --> 1 градус / усеща се като -4


Me0
Me0

Брой мнения : 318
Join date : 08.02.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Времето днес!!! Empty Re: Времето днес!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите